Deelnemende Sensikids opvoedcoaches

Vind hier snel een Sensikids opvoedcoach.

Sensikidsopvoedcoaches volgden onze korte beroepsopleiding. Zij bieden onze Sensikids cursussen aan of werken in hun eigen praktijk met de praktische en helpende werkvormen die zij tot hun beschikking hebben. Zij mogen zichzelf Sensikids opvoedcoach noemen omdat ze zich graag houden aan de kwaliteitsverwachting binnen ons platform. Zo wordt met ouders een heldere afspraak gemaakt, onder andere over de kosten en de duur van het begeleidingstraject. 

UTRECHT

Baarn:

Petra Plomp www.beeldendepraktijk.nl

Baarn

Angelique Kerkhof www.angeliquekerkhof.nl

Driebergen Rijsenburg:

Maarten Das koemikindercoaching@gmail.com

Houten:

Annette Tammer www.innercare.eu

Leusden:

Monique Kamphuis www.moniquekamphuis-hspcoach.nl

Soest:

Anouk van Keken  www.leerkrachtsoest.nl

Utrecht:

Eveline Verwoerd eveline_verwoerd@hotmail.com

NOORD-HOLLAND

Alkmaar:

Henriette Maas www.pacha-mama.nl 

Alkmaar:

Margaret Rijkes www.allesiskids.nl

Alkmaar:

Inge Liefting www.inderooskindercoaching.nl

Alkmaar:

Sylvia van Zoeren

wijzeouders@hotmail.com

Alkmaar:
Petra Bisschop p.bisschop@hotmail.com

Amsterdam:

Marion Janse https://www.praktijkboom.com

Berkhout:

Yvonne Giebing www.eenzonnestraaltje.nl

Haarlem:

Janne Hofman www.praktijkbluf.nl

Haarlem Overveen:

Clarien Tinbergen www.coachingkitchen.nl

Hoorn:

Claudia Madretsma claudia@screencommunications.nl

Huizen: 

Angelique Kerkhof www.angeliquekerkhof.nl

Santpoort-Noord:

Marja Ruijgvoorn  www.kindercoach-openhartig.nl 

Schagen:

Esther Vethman www.okekids.nl

ZUID-HOLLAND

Berkel en Rodenrijs:

Nicole de Gruijter www.intensekinderen.nl 

Capelle aan de IJssel:

Caroline van Embden van Lith www.zininkindercoaching.nl

Leimuiden:

Sonja Mollers www.fluisteringen.nl

Numansdorp:

Jolanda Groenenberg www.kinderpraktijkadmiraal.nl

Ridderkerk:

Marjet van Noordenne www.lowstercoaching.nl

Voorschoten:

Tineke Verdoes www.kindertalenten.nl

FRIESLAND/DRENTHE

Bolsward:

Loes van Heiningen www.wijsmetloes.nl

Valthermond:

Iris Kost  geir@home.nl

GELDERLAND

Ermelo:

Els Zandstra www.elszandstra.nl

Millingen:

Anita Verriet www.pvccm.nl 

Rees Millingen:

Szilvia Karnebeek  szilvia.kg@gmail.com

Wijchen:

Margreet Botman www.hsktrainingWijchen.nl

Zeddam;

Miranda Bruns www.mirandabruns.nl

OVERIJSSEL

Enschede:

Lenie Wielinga www.leniekindercoach.nl

Holten:

Clarine Groenewegen www.puurengevoelig.nl

Holten:

Marjolein Lunshof marjoleinlunshof@gmail.com

Wierden:

Mirjam Voorhuis www.weesjezelfkindercoaching.nl

NOORD-BRABANT

Bergen op Zoom:

José Smits Govaert www.adhdhsppraktijk.nl 

Etten-Leur:

Jolanda van Santen www.devlinderboom.com

Gilze:

Malou van Hoek www.lounique.nl

Heeswijk Dinter:

Wendy Smits van der Ven www.bewusterzijn.nl

Hoge Mierde: 

Renilde Bersi www.lereninzicht.nl

Maren-Kessel: 

Mireille van Gestel www.voetreflex-marenkessel.nl

Schijndel: 

Corina Patings www.corinapatings.nl

Tilburg: 

Renata Prince www.kidssenz.nl

BELGISCH VLAANDEREN

Brasschaat, 

Hilde Carpentier hilde@blinkerscoaching.be

Brasschaat,

Lore Coppens www.feelitcoaching.be

Herenthout,

Nicole Dewinter www.talentumcoaching.be

Kuurne, 

Mieke Roels www.gelukkighoogsensitief.be

Oostende,

Tania Gevaert www.samenslimmergroeien.be

Oostmalle, 

Desie Vrints regenboogdroom@hotmail.com

Westende,

Marie Pascale Vandenvijver  www.high-sensitive.be

Wezemaal, 

Isabelle Laenen  www.sensibelle.be